شرایط نگهداری تشک خوشخواب در نمایندگی رسمی

متاسفانه این روزها شاهد تبلیغات گسترده سایت های مجازی هستیم. جالب اینکه در تبلیغات خود مشتری را مجاب می کنند که نمایندگی  رسمی بوده و با گارانتی اصل تشک را تحویل می دهند!

یکی از نکات بسیار حائز اهمیت نحوه و شرایط نگهداری تشک خوشخواب است.

در واقع ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که تشک را به تاریخ تولید روز از کارخانه درب منزلتان تحویل دهیم.در حالی که تمامی مراکزی که نمایندگی تشک خوشخواب نیستند مجبورند تشک ها را مدت زیادی در انبار خود نگه داشته و در نهایت تشکی انباری،معیوب که قطعا از لحاظ ساختاری دیگر به کیفیت تشک خوشخوابی که مستقیم از کارخانه و با تولید روز توسط نمایندگی رسمی به دست شما می رسد نخواهد بود بلکه به علت زمان طولانی در انبار بودن حشرات موذی به لایه های درونی تشک نفوذ کرده و به همین شکل وارد خانه مشتریان شده و پس از مدت کمی استفاده متوجه وجود آنها در سطح تخت و حتی اتاق خوابتان خواهید شد که موجب بروز هزاران مشکل و بیماری از جمله خطر ناراحتی های پوستی برای افراد و یا نفوذ انها به گوش افراد بخصوص کودکان خواهد شد.

بنابراین ما در نمایندگی رسمی تشک خوشخواب در شعب صادقیه و شهرک گلستان این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که تشک خوشخواب را مستقیم از درب کارخانه و بدون انبار شدن درب منزل به شما عزیزان تحویل دهیم.

شما می توانید هم بصورت حضوری و هم از طریق شماره های فروشگاه ها و هم بصورت آنلاین ثبت سفارش نموده و تشک خوشخواب خود را همراه با گارانتی اصل و فاکتور نمایندگی ،بصورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

نمایندگی تشک خوشخواب شعبه صادقیه

صادقیه ، خیابان سازمان آب ، نبش پاساژ مهرگان

شماره تماس : 02144229544 و 02144229545

نمایندگی رسمی تشک خوشخواب شعبه شهرک راه آهن

شهرک راه آهن ، بلوار امیرکبیر ، بین کاج و هاشم زاده ، نبش گل افروز.

شماره تماس : 02144714496 و 02144714497

مشاوره و ارسال رایگان

نظرات

 
 
Captcha  
mehdi
0
0
فروشگاهی همه چی تمام و رفتاری کاملا حرفه ای و مودب راضیم ازخریدم🙏